Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Şartlar ve Koşullar

Tüm ürünlerimiz firmamız garantisi altındadır!

Kargodan arızalı gelen ürünler için; Kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. 

Ürünümüzden memnun kalmadıysanız; Sitemizde üye girişi yaparak mesajlarım bölümünden, ya da whatsapp hattımızdan bize memnuniyetsizlik nedeninizi belirten bir mesaj gönderdiğinizde arkadaşlarımız hemen konuyla ilgileneceklerdir. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri ancak ambalajları açılmamış ve kullanılmamış ise cayma hakkına ya da iadeye konu edilebilir, fakat tüm ürünlerimizin arkasında olmak politikamız gereği müşterilerimizle karşılıklı iletişim içerisinde ortak çözüm bulmak önceliğimizdir. Memnuniyetinizi sağlamak için ürün iadesini onayladığımız da, iade edilen tutar nedeniyle toplam sipariş bedeliniz ücretsiz kargo limitimizin altında kalırsa, kargo ücreti düşülerek iade yapılmaktadır.

İsim ya da kod benzerliği nedeniyle yanlış sipariş durumunda ya da "beğenmedim" gerekçesiyle değişim yapılmamaktadır. Az sayıda personelle uygun fiyata ürünlerimizi müşterilerimizle buluşturmaya çalışıyoruz ve karımız ancak kargo bedeli kadar. Bu tarz hatalar nedeniyle de ücretsiz kargo seçeneğimizi kaldırmak istemiyoruz.

Lütfen unutmayınız; geriye dönük takip kolaylığı açısından sadece yazılı talepleriniz değerlendirilmektedir.

Diğer konularda 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.